O mnie

Lubię pracę z młodzieżą, a efektywne przekazywanie wiedzy sprawia mi ogromną przyjemność! Obecnie pracuję jako nauczyciel chemii w liceum.

Z moim 15 letnim doświadczeniem w nauczaniu chemii oraz wykształceniem pedagogicznym przygotowuję do matury i zarażam pasją do chemii.

 • NazwiskoKornelia Piorun
 • AdresŁowicz, Polska
 • StudiaPolitechnika Warszawska
 • Wykształceniemgr inż. technologii chemicznej

Zajmuję się

 • Korepetycje z chemii
 • Nauczanie w szkole średniej
 • Przygotowanie do matury

Zainteresowania

 • Muzyka i Kino
 • Podróżowanie i Piknikowanie
 • Deszcz i Śnieg

Edukacja

 • 2008 - 2014

  Politechnika Warszawska

  Magister Inżynier

Doświadczenie

 • 2020 - obecnie

  II LO Ogólnokształcące w Łowiczu

  Nauczycielka
 • 2018 - 2020

  Szkoła Podstawowa w Mastkach

  Nauczycielka

Opinie Uczniów

starstarstarstarstar

5/5

17 maja 2023

Bardzo miła atmosfera na zajęciach i świetnie wytłumaczony materiał. Matura z chemii dzięki temu nie była taka straszna:) Polecam!

avatar

Aniela

starstarstarstarstar

5/5

17 maja 2023

Zajęcia prowadzone świetnie. Bardzo dobre podejście do ucznia. Pani Kornelia jest bardzo cierpliwa, ma również indywidualne podejście do ucznia i wszystko potrafi bardzo dobrze wytłumaczyć, ponadto dobrze przygotowuje do matury. Jestem bardzo zadowolona z korepetycji, polecam!

avatar

Oliwia

starstarstarstarstar

5/5

17 maja 2023

Bardzo polecam lekcje z Panią Kornelią. Oprócz dobrej atmosfery, dużą zaletą zajęć jest indywidualne podejście do ucznia i cierpliwość

avatar

Magdalena

starstarstarstarstar

5/5

16 września 2020

Bardzo polecam zajęcia u Pani Korneli. Miła atmosfera na zajęciach i indywidualne podejście do ucznia pomogło w zrozumienie i opanowaniu materiału do matury z chemii. Pani Kornelia była bardzo pomocna i motywowała do nauki. Dodatkowo nie było żadnych problemów z komunikacją.

avatar

Maja

starstarstarstarstar

5/5

11 września 2020

Bardzo polecam, miła atmosfera na zajęciach. Pani Kornelia podchodziła indywidualnie do omawianych zagadnień i poświęcała na nie taką ilość czasu, jaka była dla mnie konieczna. Zadania i zagadnienia były dokładnie analizowane, a ponadto dostawałam niezliczoną ilość kserówek z zadaniami i arkuszami, które są przerabiane na zajęciach i jako praca domowa. Pani Kornelia była dla mnie ogromną motywacją w nauce do matury i wiem, że bez niej nie osiągnęłabym mojego wyniku. :)))

avatar

Weronika

starstarstarstarstar

5/5

15 lipca 2020

Bardzo miła atmosfera na zajęciach i świetne objaśnienie materiału. Polecam!

avatar

Oliwia

starstarstarstarstar

5/5

4 lipca 2019

Polecam z całego serca! Rzetelna, kompetentna, świetnie przygotowała mnie do matury :)

avatar

Martyna

starstarstarstarstar

5/5

6 lipca 2018

Współpraca z Panią Kornelią przebiegła bardzo przyjemnie. Atmosfera na zajęciach była miła. Trudne zagadnienia były analizowane krok po kroku, żeby wszystko dokładnie zrozumieć. Do tego jest cała masa kserówek z zadaniami, które dostajemy do domu, a także do zrobienia na zajęciach. Dzięki Pani Korneli osiągnęłam satysfakcjonujący wynik na maturze, ponieważ po zajęciach zawsze wychodziłam zmotywowana do dalszej pracy. Bardzo polecam!

avatar

Magda

starstarstarstarstar

5/5

5 lipca 2018

Z całego serca polecam! Dzięki Pani Kornelii udało mi się naprawdę polubić chemię. Ciekawie prowadzone zajęcia to ogromny plus! Bardzo lubiłam uczęszczać na korepetycje i nigdy się nie nudziłam, atmosfera na lekcjach bardzo sprzyjała nauce :) Bardzo ważne jest też to, że dostawałam masę kserówek do domu i też do robienia na zajęciach (z tego co słyszałam moi znajomi u innych korepetytorów musieli sami wszystko przepisywać). Zdałam ten przedmiot na maturze z satysfakcjonującym mnie wynikiem i to wszystko dzięki Pani Kornelii Piorun!! :)

avatar

Ania

starstarstarstarstar

5/5

2 czerwca 2018

Serdecznie polecam! Współpraca z Panią Kornelią jest bardzo przyjemna. Na pierwszym spotkaniu dastałam cały plan zajęć, dzięki temu wiadomo jak dobrze przygotować się do zajęć. Pani Kornelia tłumaczy tak długo, aż zostanie wszystko zrozumiane. Nie ma problemu z powtarzaniem typów zadań, które jeszcze sprawiają problem. Na każdych zajęciach dostawałam kserówki z zadaniami do robienia na lekcji oraz w domu. Jeszcze raz polecam!

avatar

Basia

starstarstarstarstar

5/5

16 maja 2018

Serdecznie polecam współpracę z Panią Kornelią! Na pierwszym spotkaniu dostajemy dokładny plan, który sukcesywnie jest realizowany. Na każdej lekcji masa kserówek z zadaniami i maturami. Wiedza przekazywana w sposób ciekawy, a poruszone zagdnienia są dokładnie omawiane. Nie ma żadnych problemów z niezrozumiałymi kwestiami, wszystko jest bardzo dobrze i jasno tłumaczone. Atmosfera panująca na samych zajęciach przemiła i sprzyjająca nauce. Pani Kornelia zawsze służy pomocą i jest przecudowną osobą, z którą można sie dogadać. Będę bardzo miło wspominać naszą współpracę. Gorąco polecam, bo naprawdę warto!

avatar

Kasia

starstarstarstarstar

5/5

2 marca 2018

Idąc na pierwsze spotkanie z Panią Kornelią nie sądziłem, że wywiążemy tak owocną współpracę. Na pierwszych zajęciach został mi przekazany "plan działania" aż do samej matury, który zrealizowaliśmy w każdym calu. Również moje prośby o zasypywanie mnie dodatkowymi materiałami, zawsze zostawały spełniane. Pani Kornelia na każdych zajęciach była przygotowana. Wiedziałem, że zawsze mogę liczyć na jakieś ciekawe zagadnienia i propozycje nowych zadań. Na zajęciach panowała bardzo miła atmosfera, dzięki czemu nauka chemii nie była przeze mnie odbierana jako cotygodniowa katorga, a sposób w jaki ta wiedza była mi przekazywana pozwoliło sprawić, że ta dziedzina stała się również i moją pasją.

avatar

Wojtek

starstarstarstarstar

5/5

5 stycznia 2018

Polecam! Pani Kornelia ma dużą wiedzę, którą umie przekazać w przejrzysty sposób, aż do zrozumienia. Lekcje przebiegają w miłej i bezstresowej atmosferze, rozumie problemy ucznia i je rozwiązuje. :)

avatar

Weronika

starstarstarstarstar

5/5

20 lipca 2017

Polecam i zachęcam zaczerpnięcia wiedzy od Pani Kornelii! :) Lekcje przebiegają w bardzo miłej atmosferze. Bardzo cieszył mnie fakt, że w niezrozumiałych dla mnie zadaniach wszystko było tłumaczone "na chłopski rozum", przez co zadania stawały się nadzwyczaj łatwe. Jeszcze raz gorąco polecam ;)

avatar

Daniel

starstarstarstarstar

5/5

21 czerwca 2016

Polecam! Pani Kornelia bardzo dobrze przygotowała mnie do matury z chemii rozszerzonej. Potrafi wyjaśnić przystępnie zagadnienia chemiczne, a na zajęciach panuje miła atmosfera

avatar

Mateusz

starstarstarstarstar

5/5

3 września 2015

Polecam! Pani Kornelia w bardzo przystępny sposób wyjaśnia zagadnienia, pracuje według planu co jest ogromnym plusem podczas przygotowań do matury, przygotowuje bardzo dużo zadań i przykładowych arkuszow maturalnych, oprócz tego na zajęciach panuje bardzo przyjemna atmosfera dzięki czemu można nawiązać dobry kontakt. Jak najbardziej polecam, 10/10 ;)

avatar

Magdalena

starstarstarstarstar

5/5

15 września 2014

Bardzo dobra korepetytorka, tematy trudne do zrozumienia są tłumaczone jasno i przejrzyście. Na zajęciach wprowadzona jest teoria jak i praktyka, a zadania są podstosowane pod przeanalizowany materiał. Atmosfera bardzo miła i przyjemna, gorąco polecam :)

avatar

Natalia

starstarstarstarstar

5/5

7 września 2014

Polecam! Profesjonalne podejście do nauki, nie ma dystansu pomiędzy uczniem a korepetytorka :) Praca według wcześniej przygotowanego i rozpisanego planu, powtórki z przerobionego materiału poprzez rozwiązywanie matur, duży nacisk na rozwiązywanie zadań, które świetnie przygotowują do matury. W razie jakichkolwiek wątpliwości śmiało można zadawać pytania dzięki czemu nie ma sztywnej atmosfery na zajęciach :) Jak najbardziej polecam :)

avatar

Daria

starstarstarstarstar

5/5

27 sierpnia 2014

Jak najbardziej jestem zadowolona. Łatwe i proste tłumaczenie materiału, a czasem nawet obrazowo ułatwiało mi zrozumienie omawianej treści. Również polecam przygotowania do matury , podczas których pracowałyśmy według ustalonego planu, co uważam za duży plus. Atmosfera podczas pracy bardzo przyjemna.

avatar

Marlena

starstarstarstarstar

5/5

27 sierpnia 2014

Jak najbardziej polecam. Bardzo dobre przygotowanie do matury rozszerzonej z chemii, profesjonalne przekazywanie wiedzy, miła i przyjemna atmosfera podczas zajęć.

avatar

Marta